Canay Kimya

Kariyer

Bizim için en önemli kaynak çalışanlarımızdır. Yeni yeteneklere kapımız her zaman açıktır ve işimize tutkuyla yaklaşan, kendine güvenen, açık fikirli ve öğrenmeye istekli kişilerle çalışmayı arzuluyoruz. Şirketimiz, çalışanlarının kariyer gelişimine yatırım yapmayı ve onların yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kendinizi geliştirmek istiyorsanız, dinamik ve yenilikçi bir çalışma ortamında yer almak istiyorsanız, bizimle birlikte kariyerinizi şekillendirmek için adım atın. İş ilanlarımıza göz atabilir veya bize özgeçmişinizi göndererek kendinizi keşfettirebilirsiniz.

Canay Kimya Anonim Şirketi Kariyer

Ortak Dil

Hedeflerimiz “ne” yaptığımızı tanımlarken, Yetkinlikler çalışmalarımızda “nasıl” ilerlediğimize dair ortak bir dil sağlar.

Şeffaflık

Yetkinlikler, çalışanların kendilerinden ne beklendiğini anlamalarına yardımcı olmakla birlikte bireysel roller hakkında netlik sağlar. Organizasyonumuzun diğer alanlarının başarı için gerekli gördüğü davranışları anlamak da birlikte çalışma şeklimizi geliştirmemize yardımcı olur.

Odaklanma

Yetkinlikler, gelişimimiz için bize açık bir odak noktası sağlar; çalışanların ve bölüm yöneticilerinin başarı odaklı bir gelişim kültürü oluşturmasını sağlarken aynı zamanda kendi gelişimimizin sorumluluğunu üstlenmemize de yardımcı olur.

Geleceğine yön vermek için bizimle çalışmaya ne dersin?